Меню Закрити

Про нас

Про нас

Ми пропонуємо на Ваш вибір широкий асортимент пам’ятників з натурального каменю, а також виготовлення пам’ятників спроектованих за індивідуальним проектом для замовника. Наше підприємство допоможе Вам виразити свої почуття і створити пам’ятник. Виготовляємо пам’ятники із граніту. 

Ціна на пам’ятники вас приємно здивує. Художні роботи на пам’ятниках виконуються вручну! Тут ви можете почерпнути інформацію про пам’ятники із граніту. Довідатися скільки коштує той або інший пам’ятник. Або просто подивитися можливості нинішньої камнеобробки. 

Ми виготовляємо: Стандартні пам’ятники на один із граніту, Пам’ятники надгробні на двох, надгробки із граніту, гранітні вази недорого, різні елементи надгробних пам’ятників, Пам’ятники для свійських тварин на замовлення. Пам’ятники із граніту а також ритуальні вироби із граніту. Також вам доступне: Встановлення пам’ятників на Цвинтарях Червонограда, та Львівської області. Є можливість одержати консультацію по встановленню пам’ятників. Кольоровий розпис пам’ятників (художні роботи виконуються в кольорі, використовуються спеціальні фарби), як результат – дуже оригінальні й вишукані пам’ятники. Працюємо по Червонограді й Україні.

Translate »